Elita Nowak - artykuły do hodowli gołębi


Aktualności


Zestawienie wyników lotowych za rok 2014 Okręgu Rzeszów i Regionu IV Kraków


Dodano 18 listopada 2014

W dziale dokumenty umieszczono zestawienie wyników lotowych za rok 2014 Okręgu Rzeszów i Regionu IV Kraków.

Dobry Lot.


Nowe kategorie wystawowe gołębi młodych.


Dodano 5 listopada 2014

Zgodnie z Komunikatem 65 Wystawy Ogólnopolskiej - dodatkowo od tego roku obowiązują 2 nowe kategorie (gołębie młode):
 
KATEGORIA STANDARD SAMCZYKI MŁODE - trzy konkursy zdobyte w roku 2014 na bazie 1:5 z lotów powyżej 100 km, przy minimalnej ilości startujących 20 hodowców i 250 gołębi
 
KATEGORIA STANDARD SAMICZKI MŁODE - trzy konkursy zdobyte w roku 2014 na bazie 1:5 z lotów powyżej 100 km, przy minimalnej ilości startujących20 hodowców i 250 gołębi
 
W/w kategorie będą obowiązywały na naszej wystawie Okręgowej w Przemyślu.

Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych 6-7 grudnia 2014 r. w Przemyślu.


Dodano 27 października 2014

W dziale dokumenty umieszczono komunikat dotyczący Okręgowej Wystawy Gołębi Pocztowych w Przemyślu.

Deklaracje zgłaszanych gołębi przyjmuje  V-ce Prezes ds Lotowych Stanisław Szwast do dnia 14.11.2013 r.

Dobry Lot.


Komunikat nr 5/2014 - uroczyste wręczenie nagród i "Bal Hodowców" z osobami towarzyszącymi.


Dodano 19 października 2014

Zarząd Oddziału Krosno PZHGP serdecznie zaprasza Hodowców naszego oddziału na uroczyste wręczenie nagród zakończonego sezonu lotowego 2014, szczegóły podane są w komunikacie nr 5/2014 umieszczonego w dziale dokumenty.

Dobry Lot.


Zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród za sezon lotowy 2014.


Dodano 17 października 2014

W dziale dokumenty umieszczono zaproszenie na rozdanie nagród za sezon lotowy 2014 w raz z listą zaproszonych gości.

Dobry Lot.


Zarząd Oddziału Krosno składa gratulacje mistrzom naszego oddziału.


Dodano 14 października 2014

  SUPERMISTRZOSTWO ODDZIAŁU KROSNO        
           
Lp. Nazwisko i imię Tytuł Suma pozycji Punkty  
1 Dzięgiel W – Jungman J I - SUPERMISTRZ 3 8270,34  
2 Pietruś Edward II - SUPERMISTRZ 6 8250,57  
3 Zygmunt Eugeniusz III - SUPERMISTRZ 9 7842,59  
4 Pietruś Paweł I – PRZOD. W SUPERMISTRZOSTWIE 15 7633,78  
5 Parylak Tomasz II – PRZOD. W SUPERMISTRZOSTWIE 15 7358,2  
6 Lenik Bogdan III – PRZOD. W SUPERMISTRZOSTWIE 17 7646,7  
7 Sołtysik Łukasz IV – PRZOD. W SUPERMISTRZOSTWIE 18 7241,54  
8 Ryglewicz Janusz V – PRZOD. W SUPERMISTRZOSTWIE 26 7144,62  
9 Ziębka Bolesław VI – PRZOD. W SUPERMISTRZOSTWIE 29 7037,26  
10 Szwast Stanisław VII – PRZOD. W SUPERMISTRZOSTWIE 30 6883,26  
11 Rabada Zbigniew VIII – PRZOD. W SUPERMISTRZOSTWIE 34 7284,34  
12 Szczur Andrzej IX – PRZOD. W SUPERMISTRZOSTWIE 34 6965,51  
13 Korab Roman X – PRZOD. W SUPERMISTRZOSTWIE 37 7294,63  
           
  Przy równej sumie pozycji o wyższej lokacie na liście decyduje suma uzyskanych punktów w rywalizacji gołębi starych i młodych.        
  MISTRZOSTWO ODDZAŁU KROSNO GOŁĘBIE DOROSŁE      
         
Lp. Nazwisko i imię Tytuł Konkursy Punkty
1 PIETRUŚ EDWARD MISTRZ 127 6385,13
2 DZIĘGIEL W – JUNGMAN J I WICEMISTRZ 129 6353,01
3 KORAB ROMAN II WICEMISTRZ 126 6116,26
4 BEDNARCZYK KRZYSZTOF i KAMIL I PRZODOWNIK 127 6048,14
5 WANIA JÓZEF II PRZODOWNIK 123 6043,21
6 ZYGMUNT EUGENIUSZ III PRZODOWNIK 124 5948,98
7 RABADA ZBIGNIEW IV PRZODOWNIK 124 5934,07
8 LENIK BOGDAN V PRZODOWNIK 117 5830,57
9 PIETRUŚ PAWEŁ VI PRZODOWNIK 121 5770,33
10 DUDEK ZBIGNIEW VII PRZODOWNIK 120 5725,24
11 DONIEK ADAM VIII PRZODOWNIK 116 5722,76
12 LORENC R – KOZIOŁ J IX PRZODOWNIK 113 5625,47
13 PARYLAK TOMASZ X PRZODOWNIK 114 5444,49
  MISTRZOSTWO ODDZAŁU KROSNO      
  GOŁĘBIE MŁODE      
         
Lp. Nazwisko i imię Tytuł Konkursy Punkty
1 DZIĘGIEL W – JUNGMAN J MISTRZ 50 1917,33
2 PARYLAK TOMASZ I WICEMISTRZ 50 1913,71
3 ZYGMUNT EUGENIUSZ II WICEMISTRZ 48 1893,61
4 SOŁTYSIK ŁUKASZ I PRZODOWNIK 50 1883,35
5 PIETRUŚ EDWARD II PRZODOWNIK 49 1865,44
6 PIETRUŚ PAWEŁ III PRZODOWNIK 50 1863,45
7 PELCZARSKI MAREK IV PRZODOWNIK 49 1844,7
8 SZWAST STANISŁAW V PRZODOWNIK 48 1843,1
9 LENIK BOGDAN VI PRZODOWNIK 48 1816,13
10 RYGLEWICZ JANUSZ VII PRZODOWNIK 47 1806,12
11 SUCH DAMIAN VIII PRZODOWNIK 49 1750,17
12 KALEMBA KAMIL IX PRZODOWNIK 47 1700,49
13 WĘGRZYN MARIUSZ X PRZODOWNIK 46 1691,78
  Zestawienie zbiorcze PZHGP Oddział Krosno za 2014r.
      GMP    
1 Józef Wania       2463,55 pkt
2 Wiesław Dzięgiel-Joachim Jungmann       2436,56 pkt
3 Bogdan Lenik       2414,93 pkt
4 Edward Pietruś       2411,94 pkt
5 Ryszard Lorenc-Jerzy Kozioł       2366,92 pkt
6 Krzysztof Niemiec       2193,70 pkt
  Tradycyjne mistrzostwo Okręgu Rzeszów
1 Edward Pietruś       4829,65 pkt
2 Józef Wania       4689,94 pkt
3 Ryszard Lorenc-Jerzy Kozioł       4594,44 pkt
4 Bogdan Lenik       4582,04 pkt
5 Paweł Pietruś       4417,49 pkt
6 Andrzej Szczur       3930,06 pkt
7 Krzysztof Niemiec       3524,85 pkt
             
      Kategoria A    
1 Edward Pietruś       638,90 coef
2 Józef Wania       708,50 coef
3 Eugeniusz Zygmunt       1042,57 coef
4 Bogdan Lenik       1353,95 coef
      Kategoria B    
1 Józef Wania       283,43 coef
2 Roman Korab       433,42 coef
3 Edward Pietruś       456,43 coef
4 Bogdan Lenik       609,47 coef
      Kategoria C    
1 Edward Pietruś       46,08 coef
2 Stanisław Szwast       85,18 coef
3 Józef Wania       115,05 coef
4 Bogdan Lenik       154,58 coef
5 Zbigniew Dudek       319,33 coef
6 Andrzej Szczur       336,37 coef
7 Piotr Argasiński       344,52 coef
      Kategoria D    
1 Józef Wania       1106,98 coef
2 Edward Pietruś       1141,41 coef
3 Bogdan Lenik       2118,00 coef
      Kategoria M    
1 Ryszard Lorenc-Jerzy Kozioł       151,82 coef
2 Roman Korab       159,99 coef
3 Bogdan Lenik       160,39 coef
4 Krzysztof i Kamil Bednarczyk       172,09 coef
5 Edward Pietruś       184,08 coef
6 Józef Wania       190,27 coef
7 Wiesław Dzięgiel-Joachim Jungmann       224,87 coef
8 Andrzej Szczur       396,25 coef
9 Paweł Pietruś       400,41 coef
             
  Mistrzostwo Regionu IV Kraków          
  1. Eugeniusz Zygmunt uzyskał 49 konkursów -2812,62 pkt.
             
  Zestawienie GMP -MŁODE 2014 Oddział PZHGP Krosno
             
1 Wiesław Dzięgiel-Joachim Jungmann       390,84 coef
2 Parylak Tomasz       419,01 coef
3 Edward Pietruś       543,7 coef
4 Zygmunt Eugieniusz       569,63 coef
5 Paweł Pietruś       811,48 coef
6 Ryglewicz Janusz       914,68 coef

 


Zestawienie najlepszych serii z lotu BOLESŁAWIEC 2014.


Dodano 2 października 2014

W dziale dokumenty umieszczono zestawienie serii z lotu BOLESŁAWIEC 2014.

Dobry Lot.


Wypuszczenie gołębi z miejscowości Bolesławiec.


Dodano 28 września 2014

Gołębie wypuszczono o godzinie 7 30.

Dobry Lot.


Wypuszczenie gołębi z miejscowości Brzeg.


Dodano 21 września 2014

Gołębie wypuszczono o godzinie 8 25.

Dobry Lot.


Termin składania wyników Mistrzostwa Polski gołębi młodych.


Dodano 18 września 2014

Termin składania wyników MP gołębi młodych do dnia 25.09.2014 u V-ce Prezesa ds Lotowych.

Zgodnie z planem lotów zaliczane do MP loty od 1 do 4.

Dobry Lot.


Wypuszczenie gołębi młodych z miejscowości Nakło.


Dodano 14 września 2014

Gołębie wypuszczono o godzinie 9 00.

Dobry Lot.


Informacja o locie Bolesławiec organizowanym przez Oddział Sanok.


Dodano 11 września 2014

W dziale dokumentu umieszczono pismo z Oddziału Sanok o organizowanym locie gołębi młodych z miejscowości Bolesławiec w dniu 28.09.2014.

Zarząd Oddziału Krosno prosi Prezesów Sekcji o informację do wtorku tj. 16.09.2014 o chętnych w uczestnictwie lub braku chętnych do Kol. Edwarda Pietruś.


Wypuszczenie gołębi młodych z miejscowości Sośnicowice..


Dodano 7 września 2014

Gołębie wypuszczono o godzinie 7 30.

Dobry Lot.


Wypuszczenie gołębi młodych z miejscowości Trzebinia.


Dodano 31 sierpnia 2014

Gołębie wypuszczono o godzinie 7 40.

Dobry Lot.


Wypuszczenie gołębi młodych z miejscowości Kraków - Pobiednik.


Dodano 24 sierpnia 2014

Gołębie wypuszczono o godzinie 11 55.

Dobry Lot.


Lot z miejscowości Kraków Pobiednik gołębi młodych.


Dodano 24 sierpnia 2014

Z powodu trudnych warunków atmosferycznych wypuszczenie gołębi jest nie możliwe.

Jeżeli pogoda się poprawi, to gołębie zostaną wypuszczone najprawdopodobniej w godzinach południowych, w przeciwnym wypadku gołębie zostaną wypuszczone w poniedziałek rano.


Dokumentacja dotycząca sezonu lotowego 2014 gołębi młodych


Dodano 4 sierpnia 2014

W dziale dokumenty umieszczono dokumentację dotycząca organizacji lotów gołębi młodych 2014.

Dobry Lot.


Druki uzyskania wyników GMP i Mistrzostwa Okręgu w 2014 roku.


Dodano 4 sierpnia 2014

W dziale dokumenty umieszczono karty uzyskania wyników GMP i Mistrzostwa Okręgu w 2014 roku

Dobry Lot


Komunikat nr 4/2014.


Dodano 31 lipca 2014

W dziale dokumenty umieszczono komunikat nr 4/2014.

Dobry Lot


Wypuszczenie gołębi z miejscowości Burg.


Dodano 26 lipca 2014

Gołębie wypuszczono o godzinie 8 45.

Dobry Lot.



Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 6